Lampbord Kina
2017-08-18
478545
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LAMPBORD, 1 par, Kina, 1900-talets första hälft, höjd ca 76, 40x40 cm
Slitage, hylla med spricka