Väggappliquer nyrokoko
2017-08-18
478472
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
APPLIQUER, 1 par, för 3 ljus vardera, 1800-talets slut, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 23 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Smärre slitage