Ljuskrona 1800-tal
2017-08-17
478402
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1800-tal, för 6 ljus, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd 90, diameter 54 cm
Enstaka prismor kan saknas bruksskador