Peder Duke färglitografi
2017-08-17
478385
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): Komposition, signerad Peder Duke 1993, numrerad 161/200, färglitografi, bildyta ca 51 x 45 cm