Carl Fredrik Reuterswärd
2017-08-17
478361
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad samt numrerad 168/200, färglitografi, bladmått ca 62x72 cm