Anders Zorn etsning
2017-08-17
478348
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Billy Mason, osignerad, etsning, 1900, etat 2, ca 19,9x14,2 cm
Litteratur: Hjert & Hjert 107
Något gulnad, oramad