Pilgrimsflaska kina
2017-08-20
478272
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PILGRIMSFLASKA, 1800-tal, Kina, dekor i emaljfärger, figurscen, höjd 24 cm
Hänklarna med lagning