Siri Rathsman
2017-08-16
478180
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIRI RATHSMAN (1894-1974): Kompositioner, 2 st, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 56x76 cm
Något vågigt blad, oramade