Bordslampa art deco
2017-08-16
478151
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, art deco, 1920/30-tal, brons, skärm i textil, höjd ca 28, längd 34 cm
Smärre slitage