Oljemålning Neapel
2017-08-21
478115
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vy från Neapel, olja på papper, 13,5x15,5 cm, otydlig påskrift på baksidan
Färgbortfall, krackelyrer