Sixten Lundbohm
2017-08-15
478114
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): ´´Bornholm´´, signerad Lundbohm, deterad á tergo 1934, olja på duk, ca 55x73 cm