Ellis Wallin oljemålning
2017-08-15
478079
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): ´´Motljus, motiv från Flatön, Bohuslän´´, signerad och daterad Wallin -38, olja på duk, ca 38x47 cm