Peder Duke
2017-08-15
478070
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PEDER DUKE (1938-2003): 2 st kompositioner, signerade Peder Duke 1989 resp 1990, numrerade i upplaga om 150 resp. 200, 40x38 resp. 33x37 cm