Charles Sjöholm oljemålning
2017-08-15
478054
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933), Damer i rött, signerad Charles Sjöholm, olja på pannå, ca 46,5x38,5 cm