Kristian Krokfors
2017-08-15
478044
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRISTIAN KROKFORS (Finland, född 1952): Komposition med träd och fasad, signerad och daterad 79 Kristian Krokfors, färglitografi, 32/60, ca 42x58 cm