Tallrikar Kina 1700-tal
2017-08-15
478020
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), en av djup modell, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 22 cm
Nagg, slitage