Taklampor industridesign
2017-08-15
478012
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, industrimodell, 2000-tal, 1 par, lackerad metall, diameter ca 35 cm
Obetydligt slitage