Lars Pirak oljemålning
2017-08-14
477967
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LARS PIRAK (1932-2008): Landskap, signerad Lars Pirak, olja på duk, ca 42x60 cm