Oljemålning
2017-08-14
477928
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1900-tal): Figurscen, olja på plankor, ca 60x130 cm
Pannå med sprickor