Mårten Andersson färglitografi
2017-08-14
477904
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): Figurkomposition, signerad Mårten A, 83/300, färglitografi, 60x43 cm