Reinhold Ljunggren litografi
2017-08-14
477886
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Skeppsbrokajen signerad R. Ljunggren, 15/360 färglitografi, tryckytans mått ca 34x52 cm