Stolar rokokostil
2017-08-13
477824
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st., björk, 1900-talets första hälft, rokostil, skuren dekor av snäckformationer, blommig klädsel, sitthöjd ca 43 cm
Repor, slitage