Marika Lang
2017-09-16
477819
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARIKA LANG (född 1961): (2) Café Opera samt Östermalms hallen, ur mappen "flärd", färglitografier 2 st., signerade och numrerade, bildstorlek 76x56 resp 56x76 cm, oramade