Marika Lang
2017-08-31
477816
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MARIKA LANG (född 1961): Sturebadet, ur mappen "flärd", färglitografi, signerad och numrerad Marika Lang, 202/290, bildstorlek 76x56 cm, oramad