Vilstol
2017-08-13
477807
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DÄCKSTOL, bok, 2000-tal, ställbar sittvinkel, sitthöjd ca 38 cm
Bruksslitage