Marika Lang färglitografi
2017-08-22
477804
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MARIKA LANG (född 1961): Sturebadet, ur mappen "flärd", signerad Marika Lang, 13/290, färglitografi, bildstorlek 76x56 cm, oramad