Marika Lang färglitografi
2017-08-22
477802
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MARIKA LANG (född 1961): Café Opera, ur mappen "flärd", signerad Marika Lang, färglitografi, 248/290, bildstorlek 76x56 cm, oramad