Tord Leander Engström oljemålning
2017-08-12
477701
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): norrlandsmotiv, signerad Tord, olja på pannå, ca 48x38 cm