Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Komposition, signerad Stig Claesson, olja på duk, ca 46x43 cm
Dubblerad duk
477699
2017-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här