Fotogenlampa Hinks & Sons
2017-08-12
477689
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FOTOGENLAMPA, 1900-talets andra hälft, England, märkt Hinks & Sons, mässing och glas, kupa med dekor av blommor och kvinnofigurer, total höjd ca 71 cm
Åldersrelaterat slitage, kupa med ett avslag