Stålhjälmar
2017-08-11
477634
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STÅLHJÄLMAR, 13 st, 1900-tal, svenska, brittiska, franska mm samt 2 par benläder
slitage korrosion