Bengt Landin färglitografi
2017-08-11
477614
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Komposition med tupp och katt, signerad Bengt Landin, H.C., färglitografi, 70x52cm