Einar Nerman litografi
2017-08-11
477573
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): "Gröndal, Djurgården", signerad Nerman samt dedikation, litografi, bladmått ca 44x34 cm
Syraangrepp på papper