Stockholmsmotiv
2017-08-10
477506
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): stockholmsmotiv, 2 st, signerade Leszek Latkowski, akvarell på papper, största bildyta ca 28x20 cm