Gräddkanna silver
2017-08-10
477473
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRÄDDKANNA, empire, silver, 1829, invändigt förgylld, kontrollstämplar samt Y3,, höjd ca 13,5 cm, vikt ca 138g
Obetydliga bucklor