Bajonetter Frankrike
2017-08-10
477463
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BAJONETTER, Frankrike, modell 1866, 2 st, kavel i mässing, daterade 1870 resp. 1875, längd ca 70 cm
Åldersrelaterat slitage