Fat Japan
2017-08-10
477458
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, porslin, Japan, 1800-tal, dekor i centrum av blomsterkorg, brättet med reserver av krysantemum och körsbärsblom i underglasyrblått, botten med fyra karaktärers märke, diameter ca 25 cm
Nagg