Charles Roka oljemålning
2017-08-11
477434
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 80x63 cm