Kina 1800-tal
2017-08-09
477386
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VÄRMETALLRIK, PILGRIMSKRUS, 2 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm, höjd ca 16 cm
Nagg, lagningar