Skänk 1800-tal
2017-08-10
477384
| Klubbat belopp | 11 500 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SKÄNK, 1800-talets början, gustaviansk, dörrspeglar med räfflad dekor, med skrivkaff, beslag i mässing, nyckel finns, höjd ca 140, 186x54 cm
Senare beslag, senare bemålning, senare ben