Bordslampa Kina
2017-08-10
477360
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, Kina, 1900-tal, dekorerat och glaserat lergods, fot i trä, höjd ca 49 cm
Visst slitage