Petter Thoen
2017-08-09
477305
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Meow!", signerad Thoen, 120/275, färglitografi, bladmått ca 44x63 cm
Oramad