Bordslampa funkis
2017-08-09
477260
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, förkromad resp. lackerad metall, 1940-tal, funkis, ställbas skärm, höjd ca 45 cm
Smärre slitage