Angelica Wiik färglitografi
2017-08-08
477242
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 8/290, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm
oramad