Angelica Wiik färglitografi
2017-08-08
477230
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad och numrerad Angelica Wiik, 244/290, färglitografi med glitter, ca 59x40 cm
Oramad