Angelica Wiik färglitografi
2017-08-08
477227
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Rosmadonna", signerad Angelica Wiik, E.A, färglitografi med glitter, bildmått ca 50x21 cm
Oramad