Edvin Ollers oljemålning
2017-08-08
477212
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Kustbild, signerad och daterad E Ollers 1956, olja på duk, ca 46x56 cm