Bengt Lindström färglitografi
2017-08-08
477189
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 74/135, färglitografi, ca 75x55 cm
Oramad, vissa hanteringsspår