Ljuskrona Karl Johan-stil
2017-08-06
477144
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, Karl Johan-stil, för 4 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, elektrifierad, höjd ca 72, diameter ca 57 cm
Smärre slitage