Cornelis Corneille litografi
2017-08-08
477137
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNELIS G van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Komposition, färglitografi, signerad och daterad Corneille ´78, numrerad 98/200, blådmått ca 30x23 cm